طراحی هویت کمپانی SMAKK برای دستگاه مرطوب کننده ی هوای Canopy

SMAKK اخیرا با شرکت Canopy همکاری کرده است تا بسته بندی دوستدار محیط زیست و خلاقانه ای جهت رونمایی از این برند بی واسطه (DTC: Direct to Consumer) بسازد؛ و صدایی نو را وارد دنیای مراقبت از پوست کند.

زمانی که به مرطوب کننده های هوا فکر می کنید لزوما به یک طرح صاف وصیقلی فکر نمی کنید؛ چه برسد به یک اکسسوری زیبا. اما این محصولات از رازهای صنعت زیبایی هستند که توسط متخصصین پوست و به دلیل رطوبت رسانی به پوست، کاهش تأثیر سرما، جلوگیری از سرما خوردگی و آلرژی های فصلی، به افراد پیشنهاد داده می شنود. هدف Canopy از این همکاری با SMAKK، پدید آوردن هویتی برای محصولش بود که آن را در دسته ی محصولات سلامت و زیبایی قرار دهد.

" این از نوع پروژه های مورد علاقه ی ما است: ارائه ی رویکردی جدید برای برجسته شدن در بازاری اشباع شده از محصولات مشابه." Katie Klench، مؤسس SMAKK

" Canopy محصول همیشه روشنیست که مدام در حال کار کردن است تا فضا را برای شما مرطوب و شما را سالم نگه دارد؛ حتی زمانی که شما خواب هستید. همچنین طراحی زیبای این قطعه سبب می شود بخواهید آن را در معرض دید قرار دهید. از این رو ما از ابتدا می دانستیم نیاز این برند با توانایی های ما هماهنگی دارد."

هدف SMAKK معرفی برند به عنوان کمپانی پیشرو در ترکیب صنعت زیبایی با سلامت آن هم در فضای راحت خانه ی خود افراد بود. این به آن معناست که طراحی هویت برند باید راحتی خانه را در فضای خرید و فروش و بازاری این صنعت یادآور شود.

نتیجه: هویت بصری جذاب و گیرا با نمایش پیام های هوشمندانه و آموزنده که مبحث سلامتی را قابل بحث و سرگرم کننده می کند. تمامی این المان ها در کنار یکدیگر، بیانگر حضور مدرن، سرگرم کننده و متفاوت برند است. لوگوی قوس دار برند یادآور فرم سایبان درخت و صعود هواییست که حافظ سلامت شماست. از سایر ابزار گرافیکی نظیر گرادیانت نیز استفاده شده که بازنمایی انتشار هوا و رایحه درمانی این مرطوب کننده است. مسئله ی پایداری از دیگر ارزش های این برند بود. SMAKK با Doris Dev همکاری کرد تا بسته بندی فاقد پلاستیک و پلی استایرن تولید کند.

به عنوان یک برند بی واسطه، طراحی سایت خرید الکترونیک این برند هم از موارد ضروری و مورد نیاز بود که کسب اطلاعات راجع به محصول، جست و جو، خرید و عضویت را آسان کند. "هدف ما ساده سازی خصوصیات فنی این دستگاه، به وسیله ی حضور دیجیتالی و نوآورانه ی محصول بود و همچنین برجسته سازی مزایای فوق العاده ای که برای مشتریان در نظر گرفته شده." علاوه بر این ها SMAKK برای برند، قالب های فضای مجازی، ایمیل، بلاگ و... را نیز طراحی کرده است.

وبسایت: smakkstudios.com

دسته بندی: استودیوی طراحی برندینگ

 

منبع: dexigner.com

ترجمه و نگارش: سارا عبدالمطلبی

ویرایش و تنظیم: عاطفه جفائی