کمپانی داو (Dove) از دئودورانت قابل شارژ جدیدش رونمایی کرد.

 

کمپانی داو (Dove) اولین دئودورانت خود را که امکان پرکردن مجدد هم دارد با ظاهری زیبا و طراحی ارگونومیک به بازار عرضه کرده است. استفاده از استیل به عنوان متریال ساخت بسته بندی، سبب نیاز حداقلی به متریال شده است و همچنین بسته بندی ای پدید آورده است که ماندگاری و طول عمر بالایی دارد. بسته بندی های پلاستیکی برای شارژ مجدد دئودورانت هم با 54% پلاستیک کمتر ساخته شده اند و 98% آن هم از پلاستیک بازیافت شده است.

Dove و A Plastic Planet با همکاری یکدیگر بر روی پروژه ای با VanBerlo کار کردند. " دنیایی را تصور کنید که در آن مجبور نیستیم هیچ چیزی را دور بی اندازیم و می توانیم از وسایل مورد علاقه مان استفاده کنیم بدون اینکه عذاب وجدان تولید پسماند داشته باشیم. " مؤسس A Plastic Planet

" به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم آرایشی بهداشتی در دنیا، توجه داو به این دست مسائل زیست محیطی قدم بزرگی در صنعت محصولات زیبایی محسوب می شود.

طراحی ارگونومیک و وزن کم، این محصول ساده ی روزانه را تبدیل به وسیله ای زیبا و دائمی کرده است. هر چیزی که ما تولید می کنیم با مرحله ی دیزاین آغاز می شود و این محصول مثال ساده ایست از مسیری که در آینده پیش رو داریم.

طراحی های ماندگار و دوستدار محیط زیست باید الهام بخش و زیبا باشند. ما خوشحالیم که در کنار داو، مصداقی از مفهوم خلاقیت و نوآوری را برای صنعت زیبایی پدید آوردیم."

 

ترجمه و نگارش: سارا عبدالمطلبی

ویرایش و تنظیم: عاطفه جفائی 

منبع: dexigner.com